Statistik Keputusan

Bil MRSM KMP Kawad Ikatan Masakan Rimba Projek Gajet Anugerah Pasukan Anugerah Individu Jumlah Mata
Purata Rank Mata Purata Rank Mata Purata Rank Mata Purata Rank Mata Masa Disiplin Sedia Pakaian Kad Aktvt KP Terbaik Pemimpin
1Balik PulauK162529152793576925824
2BesutK1441229152711027015208
3FeldaK155102915265152769208
4GerikK177110915282278242510541
5JeliK1578291525820271142816
6Kota PutraK1703591525919274112011
7Kuala KlawangK173279152582027692518
8Pengkalan HuluK1569291527472671721018
9PontianK15211291524727274112816
10SertingK1616291523528281521018
11TranskrianK16072924272928062816
12TumpatK166429152681327972412
13BentongK2814291525223276921018
14BeseriK27092915266142542128
15Imtiaz KetengahK2718291526813276921018
16KuantanK28511091527652833555105549
17Kubang PasuK2823597110601828511051042
18LenggongK2786291525223281521018
19MerbokK2767291527011276921018
20ParitK2691029152591928427013
21PDRM KulimK284279152502527114213
22TerendakK28142915272926916219
23Tun Abdul RazakK281429152542227692311
24Tun Ghafar BabaK279529152512427692311
25Alor GajahK370929152681326220219
26Kuala KangsarK36210291526515202228
27Kuala Kubu BharuK382359152522328152617
28Kuala TerengganuK38042915249262751028
29LangkawiK373829152641627213208
30MersingK37472915261172651828
31Muadzam ShahK3891109152661427411251031
32Pasir SalakK378629152701127692816
33Pasir TumbohK3795291527842751028
34Sungai BesarK386279152738273122619
35Tun Ghazali ShafieK3823592425621278821021
36BalingK4569291527011275102513
37Batu PahatK47342826269122788251023
38GemenchehK483279152651526319210528
39Johor BahruK4861109627756275102829
40Kepala BatasK467629152881107411216
41Kuala BerangK45782915264162731228
42Kuala KraiK46672915270112788219
43PendangK47435953561172751021024
44Pengkalan ChepaK4715291526614274112816
45TaipingK471529152681327972311

[ Utama ]